Hakkımızda

1983 yılında Ankara'da kurulan ana firmamız ESTA Mimarlık yıllar içerisinde birçok lüks otel, restoran gibi yapılar ve restorasyon faaliyetlerinde bulunmuş; her projede baştan sona derin bir kurgu gerektiren hikayeleri hayata geçirmiştir. Konforlu, fonksiyonel ve özgün projelerinin yıllar içerisinde getirdiği tecrübe birikimi ile doğaya, tarihe, kültüre ve insana saygılı alanlar oluşturan firmamızın yönetim kadrosu; yurt dışı gezilerinde misafir olduğu ve sıcaklığından, özgün konseptinden, kültüründen etkilendiği Irish Pub konseptinin ülkemizdeki eksikliğini ve ihtiyacı fark ederek Dubh Linn markası ile Türkiye'ye taşıyan öncü kuruluş olmuştur. 

“ Dubh Linn ” günümüz İrlandası’nın başkenti Dublin’in İrlandaca’daki karşılığıdır.

( Dubh : Kara , Linn : Göl anlamına gelmektedir. ) Marka adı ve konsept geneli itibari ile İrlanda Pub kültürüne bağlı kalınmış olsa da ESTA Mimarlık’ın sihirli dokunuşlarıyla orta çağdan kalan bu eski ve köhne olarak adlandırabileceğimiz hikaye günümüzün konforlu, modern ve şık detaylarıyla buluşmuş ve adeta yeniden doğmuştur.

İlk şubelerini 2013 yılında Ankara Tunalı’da ve Söğütözü’nde bulunan Via Flat ‘de hayata geçirdiğimiz Dubh Linn Irish Pub, sırası ile önce 2014 yılında Antalya’nın tarihi dokusuyla en gözde merkezlerinden biri olan Kaleiçi‘nde üçüncü şubesini açmış, 2019 yılında hayata geçen ve Ankara’nın en lüks AVM projesi olan Kuzu Effect’de merkez şubesi ile göz kamaştırmış, 2021 yılında Çeşme Dalyan’da Irish Pub & Hotel konseptiyle verdiği hizmetleri bir adım öteye taşımıştır. Marmaris şubemiz ise 2022 yılı içerisinde servis vermek üzere hazırlıklarına devam etmektedir.

Dubh Linn dünya mutfaklarından seçilmiş lezzetleri, profesyonel servis anlayışı ve kalitesi, İrlanda Pub kültürüne uygun sıcak atmosferi ve modern mimarisi ile misafirlerinin mutluluğunu odak alarak gelişmeye devam ediyor. Marifetli ustaların hazırladığı konsept yiyecek menüsünün yanında zengin şarap seçenekleri, özel karışım kokteylleri, dünyanın farklı bölgelerinden onlarca çeşit birası, en iyi yerli ve yabancı marka içeceklerden derlenmiş içecek menüsü ile dikkat çekiyor. Sıcak ve keyifli bir atmosferde mutlu deneyimler tecrübe etmek isteyenlerin vazgeçemediği Dubh Linn’de ortamınızı modunuzu yükseltmek üzere seçtiğimiz kaliteli ve neşeli playlistlerimizle süslediğimizi de hatırlatmak isteriz.

İrlanda Pub konseptinin ve kültürünün olmazsa olmazı şüphesiz Spor Etkinliklerinin yayınlanmasıdır.  Türkiye ve Dünya Liglerinden Futbol, Basketbol, Voleybol başta olmak üzere Formula1, MotoGP, Olimpiyat Oyunları gibi tüm Spor Etkinliklerinin heyecanını Dubh Linn şubelerinde yaşayabilirsiniz.

Dubh Linn;  ister özel günleriniz için aileniz ve arkadaşlarınızla , isterseniz de şirketinizin toplantı veya motivasyon etkinliklerinde ekip arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz için doğru adrestir. Tüm etkinlikleriniz için en yakın şubemizle iletişime geçebilir ve size özel etkinlik planınızı yaparak unutulmaz anılara sahip olabilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle!